tarafından soruldu
15 temmuz öncesi cadı avı listeleri hazırlanmış ve cemaate soykırım uygulaması safhasına geçilmişti. O zamanlar buradan imkanı olanlar yurtdışına çıksın ezecekler diye yazmıştım Cemaat mensupları biz TR'ye hizmet edeceğiz kafasındaydı. Tayyip buldozer gibi ezdi hala aynı kafadalar.

Üstelik halkın yüzde 95'i, dahası kendi anne ve babaları dahi bu zülme taraf olup kendilerini Tayyibe gammazlayıp soykırıma destek çıkarken bile, hala; biz ülkemize hizmet edeceğiz türküsü söylüyorlar. Artık benim kafam bundan sonrasına basmıyor. Tam gaz böyle devam edin diyorum.
tarafından yorumlandı
İşte istersen duygusallık de istersen mantıksızlık de hizmet insanı gittiği yolda ölüm bile olsa o yolun delisidir ...sen dedin diye herkez zaten çıkamazdı.Her şeyde fazlaca mantık aramamak lazım.işin içinden çıkamazsın...Kaderi imtihan var.
tarafından yorumlandı
Kimse rahatını bozmak istemedi,herkes bu kadar zulme maruz kalacağını zannetmiyordu.Ama çıkış yasağı olmayanlar şimdi bile çıkmalılar.Yoksa bu zulüm burada bitmez.
tarafından yorumlandı
Hakikatte kim kimi ezmiş zaman gösterecek.Herşey sizin görebildikleriniz kadar değildir, bunalıma gerek yok

Cevabınız

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

tarafından cevaplandı
Ne kadar rahat söyleyebiliyorsun.
tarafından yorumlandı
Yalan mı? Hakikatı söylerken çekinecekmiydim bir de
tarafından yorumlandı
Hocam haklisin amma kacimizin yurt disina cikacak maddiyati vardiki soylemesi kolay cikabileceklerde ciktilar zaten gariban olarak biz kaldik ama hic niyetimiz ulkeye hozmet etmek degil yokluktu simdi bile hala cikabilirim ama yok yok
tarafından yorumlandı
abiki kolay değil ama o zamanlar henüz imkanlar vardı Herşey vize ve bilet almaya bakıyordu Çoğu ülkelere vize bile gerekmiyordu Dahası burada üzerinde durduğum asıl konu mentalite meselesi Kaldı ki aynıyla karşılık verinde demiyorum Bırakın ne halleri varsa görsünler diyorum,Soykırıma maruz kaldıkları halde; bırakın bu soykırımcı aşağılık halk kendi pisliklerinde boğulsun dememe bile tahammül edemiyorlar E sonuçta kendi soykırımcısına aşık bi kitleyi görünce karşımda, bu cemaat mensuplarına yapılanlara ben niye karşı çıkıyorum diye sorguluyorum artık
tarafından yorumlandı
Çünkü belki hastadır da çıkarmamıştır belki içerde üç kardeşi birden vardır belki maddiyati yoktur belki hem çalışıp hemde kardeş çocuklarıni her ay başka bir ildeki hapislere ziyarete götürüyordur. Çıkanların kalanlar toptanyansın demesini bende anlamıyorum kusura bakmayın.
...