tarafından soruldu
Enflasyon dağ olmuş, memleket yangın yeri adam çıkmış..hemi de bakan "Allah'ın izniyle her şey daha iyi olacak" diyor! Cehaleti yönetmek bu kadar basit işte..ne söylersen söyle din soslu olsun yeter ki..gerisi kolay.
tarafından yorumlandı
Allah'ın izin belgesini göstersinlerikna olalım
tarafından yorumlandı
Orhan Hocam, Ekonomi bir bilim dalıdır, satarak, soyarak, ülkeye talanı ekonomisi ile gelinen nokta, dibin dibidir. Siyasal İslam temsilcilerinin Bilim dalı olan Ekonomiden anlamasını beklemek abesle iştigaldir. Biz biliyorduk da kalan %50 ye malesef muhalefet ve biz anlatamadık
tarafından yorumlandı
Midesi aç olan insan ne dini tanır, ne imanı çünkü açlığı artık imanına tak etmiştir..!
tarafından yorumlandı
Hangi din? Ben bunların yaşadıkları dinden(Tayyibizm,Siyasal İslam) değilim! Her ne kadar müslümanız deseler de müslüman olmadıklarını bi kendileri bilmiyor. Uyanın artık! Siz müslüman değilsiniz. Deccal'ın kayığına binmişsiniz, cehenneme gidiyorsunuz. Size iyi yolculuklar.
tarafından yorumlandı
Sayın Gül de başımızdayken “güzel günler göreceğiz” demişti Haklıymış!!! o günden beri hep günümüzü gördük
tarafından yorumlandı
Emin olun sorsak Allah a şükür eflasyon yuksek der ve sevinirler..Oluuum bak avrupadan daha fazla enflasyonumuz var nabeeeer
tarafından yorumlandı
Bundan sonra ben MC kinsey e inanacam Herşey ondan sorulacaksa
tarafından yorumlandı
Aslında bir paradoks var. Cehaleti yönetmek basit . Kolayca kandırılıyorlar ama aynı cahili muhalifler doğruyuda söylese ne yaparsa yapsın . Gözünede soksa kanmıyorlar.
tarafından yorumlandı
O kadar cami yapıyoruz,cumaya gidiyoruz,umresi ayrı hac'cı ayrı her gördüğümüz yerde şeytan da taşlıyoruz din iman, imam hocaefendi gırla, neden hala izin vermiyor?

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...