tarafından soruldu
Kendisine "AK Parti'yi iktidardan indirin, biz yargılarız" diyen başsavcılar olduğunu söyleyen CHP Milletvekili Dursun Çiçek,savcılıktaki ifadesinde "isim veremem" demiş. Böyle bir bilgiyi yargıdan saklıyorsa suç. Söylediği asılsızsa,kamuoyuna yalan söylediyse daha büyük suç...

Anlaşılan Dursun Çiçek farkında değil ya da umursamıyor.Ama TC başsavcıları arasında seçilmiş TC Hükümetinin müdahaleyle düşürülmesi ve seçilmiş yöneticilerinin "yargılanmasını" talep edenler olduğunu iddia eden şahıs,bunu doğrulayacak tüm bilgisini yargıyla paylaşmak zorundadır.
tarafından yorumlandı
Bu konumdaki bir vekilin çatır çatır herşeyi söylemesi gerekli yoksa bundan sonra söylediği hiçbirşey geçerli değildir.!!
tarafından yorumlandı
tek bir soru? CHP mensubu olup da doğru söz diyeni duyan varmı.?
tarafından yorumlandı
Uyduruk bir gazetecinin ,götünden uydurduğu habere istinaden kendisine kaynak sorulduğunda “kaynağımı açıklamam” demesi gibi birşey değil bu, çok ciddi durum.
tarafından yorumlandı
Görünen o ki ,Bu ülkede millet vekilliği yapmış ve yapmakta olanların suç işleme hatta hainlik yapma lüksü var. Bunlar ne yaptıysa yanlarına kâr kalıyor..
tarafından yorumlandı
Bülent arınç melih gökçeği ifşa edeceğini melih gökçek mustafa tunayı ifşa edeceğini bunlar hakkında niye bişey yazamıyosunuz yalakalıktan başka bi halta yaramazmısınız siz
tarafından yorumlandı
Bu lafa neden takıldı akp liler anlamadım yoksa yüce Türk adaletine güvenmiyorlar mi??????
tarafından yorumlandı
Ona da yüzü maskeli savcılar mı söylemiş?
tarafından yorumlandı
Gökçek'in partime zarar gelmesin diye açıklamadığı, Mustafa Tuna'nın insan içine çıkamayacak kadar utanacağı bilgileri yargıdan saklaması konusundaki fikrin nedir? Aynısını Arınç, Melih Gökçek için söylemişti, ama o da açıklamadı. Ne dersin?

Cevabınız

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...