tarafından soruldu
Çünkü sen hiç utanmadan “Valla Ak Parti’ye o kadar güveniyoruz ki Sayın Bakanım. Cumhurbaşkanımız çıksa, şuradan Ay’a kadar 4 şeritli yol yapacağım dese, vallahi inanırız” diyebiliyorsun. Suç sende ! Kabahatin büyüğü sende !

Akrep gibisin kardeşim, Korkak bir karanlık içindesin akrep gibi. Milyonlarcasın maalesef. Koyun gibisin kardeşim, Gocuklu celep kaldırınca Sopasını sürüye katılıverirsin Ve adeta mağrur koşarsın salhaneye, Dünyanın en tuhaf mahlukusun yani.

Hani şu derya içinde olup Deryayı bilmeyen balıktan tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, al kan içindeysek Ve hala şarabımızı vermek için Üzüm gibi eziliyorsak, Kabahat senin demeye de dilim varmıyor ama Kabahatin çoğu senin canım kardeşim...  N.Hikmet
tarafından yorumlandı
Şimdi bunu bülent arınç İn söylediklerinin üzerine koyarsak ortaya nasıl bir sonuç çıkar? Fetöye sempati duydu diye hapisler de çürümesin mi gerekiyor demişti damadı için ve tabanın masum olduğuna inanıyorum demişti.. Hayırlara alamettir inşallah..
tarafından yorumlandı
Ali bey o seçmenleri suçlayarak asla kendi düşüncelerimize yaklaştıramayız, bilakis suçlanan kişi,caymak üzere olduğu yere geri döner!Tüm Akp seçmenini koyun olarak görmemenizi tavsiye ederim.Zira iktidar olmanız için onların bir kısmını kendi düşüncelerinize yaklaştırmalısınız.
tarafından yorumlandı
Kabahatin büyüğü demokrasilerde nefesi ve gözleri iktidarın ensesinde olması gereken fren yaptıracak bir muhalefetin olmayışıdır. Kılıçtaroğlu gibi bir kanser Chp yi felç ettiğinden, Bahçeli gibi biri Mhp yi bitirdiğinden, iktidar her istediğini yapabilir hale gelmiştir.
tarafından yorumlandı
Bugün çıksa Erdoğan dese ki kandırıldık eminim oy verenlerin hepsi alkışlar..

“Adliyede kimin terörist olduğu netleşti. FETÖ değil, DHKP-C ve MLKP’dir. Kardeşlerimize, bebeklere, bu ülkenin evlatlarına kurşun sıkanlar FETÖ değil, DHKP-C, MLKP ve PKK’dır” dedi.

Maltepe Belediyesi’nin 2019 yılı bütçesinin görüşüldüğü ekim ayı Belediye Meclis toplantısına AKP'li meclis üyelerinin tehditleri ve “FETÖ terör örgütü değildir” çıkışı damga vurdu. AKP'li meclis üyesi Serkan Bahadır, meclis kürsüsünden yaptığı konuşmada.
tarafından yorumlandı
Onların yaptığı hukuksuzlukların haksızlıkların yanlışların sonucunu hep beraber ödeyeceğiz şimdiye kadar olan bile yetti ama bu daha başlangıç fırtına pazartesiden itibaren katmerlenerek başlayacak merkez b. rezervleri bitmek üzere kasada para kalmadı Allah yardımcımız olsun.
tarafından yorumlandı
"kabahatin çoğu senin canım kardeşim" der nâzım.

Cevabınız

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...