tarafından soruldu

GERÇEK ENFLASYON %77 Mİ? / ÇAĞLAR CİLARA İLE GÜNÜN KONUĞU - CEM TOKER / 08.10.2018

tarafından yorumlandı
İronilerle taşı gediğine koyuyor Toker... Çağlar, Cem bey'i ihmal etme... sıkça görmek isteriz bu programda...
tarafından yorumlandı
Türkiye normale dönse, zaten Tayyip Erdoğan bir gün iktidarda kalamaz.. Bunu bildiği için de hiç bir zaman ülkeye demokrasi gelmeyecek... Ve ülke böyle olduğu için de ekonomi hiç bir zaman düzelmeyecek..
tarafından yorumlandı
Cem toker nerede ciksa Ben buluyor dinliyorum,bu Adam tayyibden 100 kat akili degilse bende cumhurbaskani olayim.
tarafından yorumlandı
Tayyibe hiz limitinden muaf tutan bahceli gibi dovuz hesabi actiran cevherler varoldukca ulke ucurumdan atlamayi bir atilim olarak gormekle kalmaz dahi bile oldugunu dusunerek asil dahinin siz oldugunuzu size ispat ettirirler.
tarafından yorumlandı
Filli duruma kanuni gerekce uyduranlar turkiyenin bugunku durumundan sorumludur,padisahiniz ne buyurursa kanunu bir gerekce uydurmak icin kiyiran dansozden gecilmiyor memleket.
tarafından yorumlandı
türkiyede bir milli üniversite olsa, hopkins in %77 enflastonlu makalesine,karşıt makale ile amerikada %770 enflasyon var teorisi geliştirirdi
tarafından yorumlandı
O NASIL BİR TESPİTTİR ÜSTAD! %80'ininin yurt dışına çıkmadığı Türkiye halkının ortak paydasının genelde yabancı düşmanlığı olduğunu arkadaş çevremizde biz de dile getiriyorduk, başka birilerinin söylemesi çok iyi oldu.
tarafından yorumlandı
SAYIN Cem bey sen 800 yıl önceki Vergi veren hesap sorar bilinçden bahsediyorsun ama bilmem farkındamısınız Türkiye toplumunun büyük bölümü 1600 yıl önceki zihniyetde, Adam İnsan zekasıyla alay ediyor diyorki Aya 4 şeritli yol köprü yapıyoruz dese Başkanım bu sözlere İnanacak toplum var diyor, bu aslında Onur Kırıcı bir söz ama toplumdan ses çıkmıyor Avrupada bir Politikacı bu tür sözler etse İnanın rezil ederler ve görevinden İstifa eder ve o kişiyi mahkemeye verirler Toplumun zekasına hakaretten bizim toplum o insanı alkışlıyor, Irkçı gerici zihniyeti toplumun ruhuna işlemişler
tarafından yorumlandı
Sayin sunucu fikirlerini ortaya atmak konunun seyrini degistirmek filan girisimlerini hos karsilayalin sunucu sensin tamam da adamin cumlesini bitirmesini bekle be kardesim, iki kelime konusturmamissin.
tarafından yorumlandı
McKinsey tavsiyesi yüzünden birçok sirketler iflas etmis birçok üljelerde ve Amerikada. Verilen para yandi tabi yoksa o türlü sirketler konusmaya bile, toplantilara gelmeden önce ( escrow accounta para yatirilmadan) toplantiya bile katilmazlar bile.
tarafından yorumlandı
Her zaman tutarlı akıllı mantıklı net adam gibi adam eğer insan gibi yaşamak istiyorsak böyle adamların bizi yönetmesi lazım bizdeki muhalefet beş para etmez erdoğanın yolunu baykal açtı başbakan yaptı sonra hepsi beraber cumhurbaşkanını halk seçsin diye yasa çıkartıp ekmel diye birini aday gösterip erdoğanı cumhurbaşkanı yaptılar 7 haziran seçiminde ellerine fırsat geçti birleşemediler şaibeli referandum sonucunu kabul ettiler daha her sandık başına bir adam koyup oylarımıza sahip çıkamıyorlar ülkenin bu halinden iktidar kadar muhalefet de sorumludur hepiniz öyle yada böyle akpye çalıştınız Türk milleti hiçbirinizi affetmeyecek hepiniz tarihe birer kara leke olarak yazılacaksınız sizin derdiniz memleket değil para makam güç onurunuz şerefiniz varsa ya isyan edin ya istifa edin meclis de yalandan muhalefetcilik oynamayın 80 milyon insanın kaderini çoluk çocuğumuzun geleceğini daha fazla mahvetmeyin paranız da makamınız da yerin dibine batsın ...
tarafından yorumlandı
Cem bey harika analizler yapıyor aynı zamanda neyse onu söylüyor. İyisine iyi kötüsüne kötü diyor. İyi ki varsınız Cem bey. Halk TV ye de bu tür programları için teşekkür ederim.
tarafından yorumlandı
Malesef hala karsinizda ki grubun ne oldugunu ogremenediniz herhalde..!. " Magna Carta, Roma da ki kanunlar falan " Magna Carta de bakalim AKpkk lilara ... ekmege mi surup yiyecez yoksa yemekten sonra tatli olarak mi yenir der! Cidden aradaki farkin ne oldugunun bilmediginiz icin dogru ilac yazamiyorsunuz.
tarafından yorumlandı
Ben cağlar cilara haber sunumu kalitesi bilgisi ve her konuyu sorgulaması bir harika cok cok beyeniyorum başarılar dilerim güzel insan
tarafından yorumlandı
en magna cartanın ne olduğunu hâlâ kemalist zihniyetten mi öğreniyorsun?

Cevabınız

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...