tarafından soruldu

Brunson serbest bırakıldığında ABD ile kriz bitecek mi? Adem Yavuz Arslan yorumluyor.

Rahip Brunson'ın duruşmasına 2 gün kala 2 yeni gizli tanık ortaya çıktı. Gizli tanık ifadeleri sonucu Brunson serbest mi bırakılacak? Serbest kalırsa ABD ile ilişkiler düzelecek mi? Suudi istihbaratı İstanbul'da Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'yı öldürdü mü? Türk istihbaratı kendi ülkesindeki iddialarla ilgili tatmin edici bilgilere ulaşabildi mi? Gazeteci / Yazar Adem Yavuz Arslan soruları cevaplıyor.

Alman milletvekilleri ile Türk gazeteciler arasında Berlin'de dostluk maçı düzenlendi. Dünyada ve özellikle Türkiye'deki tutuklu gazetecilere dikkat çekmek için yapılan dostluk maçının detaylarını maçta da yer alan Gazeteci Ramis Kılıçarslan canlı yayında değerlendiriyor.


tarafından yorumlandı
Önümüzde cok büyük krizler bizi bekliyor. 1. ABD s400 aldığı için çine dahi yaptırım uyguladı bize mi uygulamayacak. S400 alacağımız yüzde yüz. 2. Iran yaptırımina reis uymaz. Bu da yaptırim demek. 3. Suriyenin kuzeyinde hicbir sey çözülmedi bizi cok kötü günler bekliyor orada. Abd ilr karşı-karşıya gelecez. 4. Halkbank davası sonuçlanmadı henüz. Rahip bırakılsa ne olur ki
tarafından yorumlandı
Abd le kriz sizleri cezaevlerinde agirlandiginiz zaman otomatik biter.papaz gider,papaz gelir olay bu bu kadar basit
tarafından yorumlandı
Gardasim Türküye kimse yanasmazken komik ataplar paket osi yspiyor utan utan Ününün ayak tozu yapmaudin sen kimsin senin diplam yok .
tarafından yorumlandı
Adem bey devam ediniz kıymetli hizmetlerinize, teşekkür ederiz gazeteciliğin bitirildiği bu dönemdeki emekleriniz için..

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...