tarafından soruldu
Amerikan Üniversitesi MIT, 1 Milyar Dolar harcayarak yeni bir yapay zeka fakültesi kuruyor. Sadece bir para fonu sahibinin verdiği yardım parası 350 Milyon Dolar.
tarafından yorumlandı
Organik hoşaf çalışması için bence bizim daha fazla ar-ge bütçesi ayırmamız
tarafından yorumlandı
Papaz eriğinin abdest aldırıp imam eriğine çeviren zihniyetin de ar-ge’si yapılıp yok edilmesi için bütçe ayrılması lazım bence
tarafından yorumlandı
Şimdi artık iphone veya general mobile telefon kullanabiliyor muyuz? Yelkenler suya indi mi? Linç mevsimi geçti mi? Papaz kaçtı mı? Rahip uçtu mu???
tarafından yorumlandı
Boykot diye telefonlarını kuranlar ne yapıyor acaba? bunun içinde bir AR-GE bütçesi ayrılmalı derim ben
tarafından yorumlandı
BİZDE Kİ DE SAĞA SOLA SARAY YAPSIN İTİBAR SARAYLA OLUR BİLİM MİLİM BUNLAR GEÇİCİ ÖNEMLİ OLAN İTİBAR VE SARAY... ONLARIN DOLARLARI VE BİLİMİ VARSA

BİZİM İMANIMIZ VE SARAYIMIZ VAR İMAN KAZANACAK ! GOOGLE

KAFİR ROBOTU YENME DUASI ENTER AMİN
tarafından yorumlandı
Bu da bişey mi biz de sadece cuma günleri gidilen camii yapıyoruz.
tarafından yorumlandı
O caminin minareleri batıyor mu bi yerlerine
tarafından yorumlandı
Boş camilerin minaresi kimseye batmıyor da ahır gibi dolu hastaneler ve okullarda insanımıza iğne batıyor kalem batıyor. Ulan madem inşaata gömdünüz parayı Biraz da boş hastane ve okul yapsanız fena mı olur.
tarafından yorumlandı
Öle deme boş okul da çok bakınız boş imam hatipler!
tarafından yorumlandı
İnsanlar felsefeye de milyar dolarlar harcıyorlar düşünce üretmek, bilgi üretmek için. Biz de ise felsefe bölümleri kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Adamlar neredeyse her teknik bölümde felsefe eğitimini zorunlu tutuyorlar biz lise öğrencilerine bile vermeye korkuyoruz.
tarafından yorumlandı
Yapay Zeka yazılım uygulaması! Bunların zaten Software Engineering fakültesi vardır. MIT’nin Hintli hocaları 15 yıl önce SW Factory yi Ramco System için yapmışlardı. Yani yazılım üreten yazılım fabrikası.
tarafından yorumlandı
Bizdeki gibi kendi ülkesini, toplumunu ve dolayısıyla kendini küçük görmekten mazoşistçe bir zevk alan bir kesim dünya üzerinde yok. Gerçekten yok. Tamamen bize özgü bir psikolojik bozukluk.
tarafından yorumlandı
Bizim Ülkemizdede birşeylere bütçe ayrılıyor haksızlık etmeyelim, Gemi, uçak falan alıyoz bakma bizim kullanamadığımıza ülkemizin onlar.

Cevabınız

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

tarafından cevaplandı

Bizde de bu var işte 

image

...