tarafından soruldu

MHP'nin Ankara BB adayı Melih Gökçek'miş .. ( Şayet doğruysa) Oyun sandığımızdan daha kirli ve çirkin. AKP'den kovulan Gökçek'e Bahçeli sahip çıkıyor, AKP tükürdüğünü yalamıyor ama ondan da vazgeçemiyor çünkü çok şey biliyor !! Kurgu müthiş ..

image

tarafından yorumlandı
Ve Bahçeli tehdit ediyor. Yine yanlış yaptı,AKP nın yetimi ile AKP yı vurmaya çalışıyor.Gökçek de kim ki uzun adama karşı çıksın.Çıkamaz,fetö süreci tüm hızı ile devam ediyor.Biri çıkar sen de mi brutus diyebilir,Arınç gibi biri.
tarafından yorumlandı
Uzun adama: 24 Haziran seçimleri öncesi bırak şu Bahçeli’yi demiş ve MHP ile ittifak yapma demiştim.Götürüsü ,getirisinden çok daha büyük olur diye uyarmıştım,sonuç ne oldu? Tüm halkları düşman bilen bir adamla yürüdün,oysa yola çıkarken bunun gibiler yayında yoktu.
tarafından yorumlandı
Gökçe’nin doğuşunu biliyoruz. Bahçeli onunla şantaj yapmaya çalışıyor. Yine yanlış yapıyor. 1-uzun adamı tanımamış(şantaj yemez), 2-Gökmeş AKP ın yetimidir,uzun adama karşı çıkamaz. 3-Belki de ne gereği var der. Beni ben yapanlara karşı ihanete mi yelteneyim diyebilir.
tarafından yorumlandı
Sittir git amk rantçı pezevengi. Kusura bakmayın dostlar Ankaralı olan bilir bu iti. Kurdun kuşun suyunu bile şantiyelere satmış. Mafyaları işbirlikçi yapmış götün tekidir bu ibne. Şu dakika bakınız,her yer bunun değnekçi mafyasıdır. Tabi karısının ve oğlunun şirketleri çabası.
tarafından yorumlandı
zübük bahçeli istedikleri olmayınca mafyaya hırsıza katile uyuşturucu satıcılarına ve teröristlere af çıkaramayınca cb yi melih gökçekle tehdit ediyor ..bıktık artık bu pis oyunlardan cehenneme git bahçeli.

Cevabınız

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...