tarafından soruldu

Ekonomi zaten kötüydü! Hükümetin sevdiği yabancılar kim? Kamu ihaleleri ve kazanılan paralar? Yabancılar ve yandaşlar mutluydu peki kişi başına gelirin artmaması nereye kadar? Ekonomi de işler iyi gitmedi... daha fazlası için videoyu izleyeme devam edin...


tarafından yorumlandı
Ülkede ciddi kriz var ancak insanların büyük bölümünün umurunda değil gibi avm lerde boş masa bulamıyorsunuz , gayet güzel alışverişlerini yapıyorlar. fransa da mazota yapılan %23 zamdan sonra sokaklar ateşe verildi( bizdede ateşe verilsin demiyorum, tepki yok), Türkiyede bırakın tepkiyi, ne tür bir kriz yaşadığımızdan haberi bile olmayan kocaman bir kitle var gibi görünüyor... bitek ben mi fakirim anlamadım :)...video için teşekkürler.
tarafından yorumlandı
Verdiğiniz ekonomi bilgilerini  derste bile öğretmiyorlar. Çok ama çok değerlisiniz .
tarafından yorumlandı
Aynen katılıyorum. Yabancılar kazanıyor ve yabancılar is buluyor.
tarafından yorumlandı
henüz 10 dakikadır izliyorum. sizinle de bu video vasıtasıyla tanıştım. çok sade bir anlatımız ve güzel bir üslubunuz var Emin Bey. videoların devamı gelir umarım. ülkenin bir numaralı sorunu ekonomi ve bunun derin sebeplerini anlamak isteyen bir öğrenci olarak izlemeye devam edeceğim.
tarafından yorumlandı
E hocam bunları yine sadece biz dinliyoruz. Ben bu gibi haberleri öğrenmekten yoruldum. Artık tepki verecek bir halim de kalmadı. Kendimiz çalıp kendimiz dinliyoruz.
tarafından yorumlandı
Yaklaşık 2 aydır ekonomi  ile ilgili bir çok şey öğrendim içinde bulunduğumuz krizi anlayabilmek için :) korkarım avrupadaki yaşıtlarımız bunları asla öğrenmek zorunda kalmayacak . Umarım günün birinde ekonomi düzelir ve bu öğrendiğim şeyler sadece bende bir bilgi olarak kalır...
tarafından yorumlandı
Dolaşımdaki para tümden kısıtlandığında ekonomi daralır. Enflasyonun artması sadece piyasadaki hareketlilik değildir. Faizlerin arttırılması, paradan para kazanmayı getireceği için ekonomide üretim durur.
tarafından yorumlandı
Sevgili Emin Çapa beyefendi ders anlatır gibi anlatıyorsunuz harika emeklerimize sağlık.Çok anlaşılır ve tane tane sağolun. Sizden ricalarım olacak affınıza sığınarak
Paylaşımları dışarda dinlediğimiz zaman ses volumü yetersiz geliyor yakanıza bir mikrofon daha takarsanız ses rahat bir şekilde duyulur ( kulaklıkla dinliyorum)
Bir diğeride video süreler 10 dk geçmez ise dikkat dağılmıyor.
Tekrar dan emeklerinize sağlık
tarafından yorumlandı
Harika bir anlatım olmuş teşekkürler. Malumunuz çoğu terimi vs.. bilmediğimiz için yayın süresi 15 dakikayı geçince insanı sıkılmaya yönlendiriyor. Bu videodaki gibi diğerlerinde de aynı dikkatle zamanlamayı tutturursanız sevinirim.
tarafından yorumlandı
Çok uzun zamandır eski videolarını tekrar tekrar izliyordum. Yeni içeriklerle ve fikirler ile geri dönmenize çok sevindim. Umarım sayenizde aydınlanan kişiler hatta kitleler olur. Başarılar diliyorum
tarafından yorumlandı
Ekonomi siyasal iktidarların vaatleri arasından çıkarılamaz mı?Örneğin para politikası merkez bankası tarafından belirleniyor; bütün ekonomik politikaları tek başına(para, maliye ve bilmediğim diğer politikalar) belirleyen siyasal iktidarlardan bağımsız bir kurul oluşturulamaz mı?
tarafından yorumlandı
Milli tarım dedikleri de. Bütün tarım arazilerini bir tekel şirkete bağlamak. Muhtemelen onu da varlık fonuna koyup satacaklar daha sonra. Bunlardan hayır iş gelmez, şunu öğrenin artık.

Cevabınız

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...