tarafından soruldu
Mehmet Altan, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'a verilen "müebbet hapis cezası" ağır ve orantısızdır. Düşüncelerine katılmadığınız kişileri yazıları ve fikirlerinden dolayı cezalandırmak, adaleti sağlamak değildir. Bu karar, umarım üst mahkemeden döner ve adalet yerini bulur.
tarafından yorumlandı
Eyyyyy Yarkadaş !!! Bu kahpelerin yüzünden #Atatürkçü komutanlar cezâevine girdi,sen teröriste nasıl acırsın?!
tarafından yorumlandı

Hukuksuzluk bizi sevdiklerimizi yarın çocuklarımızı da vurur o yüzden yanlışa yanlış demek gerekiyor buna demokrasi diyoruz düşmanının hakkınıda savunacaksın ki yarın yüzümüz olsun evet bu cezalar orantısız

tarafından yorumlandı
Bu sadece onları kapsamıyor hepimiz aynı hukuksuzlukla karşı karşıya geleceğiz o yüzden keyfi uygulamalara kendimiz sevdiklerimiz çocuklarımız için de karşı çıkmak zorundayız mesela bu gün 78 yaşında adam hakaretten yedi yıl hapse çarptırldı ama katil işidli serbest kaldı
tarafından yorumlandı

İşte bu nedenle, bu kafayla iktidar olamıyorsunuz! Ne ağırı? Az bile bu kahpelerin Türkiye Cumhuriyeti'ne yaptıkları kumpaslara.. Yazı ve fikir değil, Fetö ve akape çetesi militanıdır bunlar..

tarafından yorumlandı

Ahmet Altan ergenekon ve balyoz un taşeronudur. Nazlı Ilıcak Türkan Saylan için, burs verdiği kızları subaylara pazarliyordu derken, siz TV lerde kendinizi Chp ye pazarlarken epey bir kendinizden geçmişsiniz galiba

tarafından yorumlandı
Dalton kılıklı hain gazeteci süprüntülerine bu cezalar az bile. Kodesten tabutla ciksinlarda kuddusi ozkir,ali tatar, ve boş yere can veren dıger yiğitlerin ruhlari huzur bulsun.
tarafından yorumlandı
İllaa kufur edilsin seviye dussun istiyorsun. Ergenekon doneminde bunlarin yaptiklarini borazanliklarini unutmadiginiza eminim. Verilen ceza az bile. İftira yuzunden issiz kalan, ac kalan, intihar edenleri biz unutmadik! Keser elbet donecekti. Daha beter olsunlar.
tarafından yorumlandı

Türkiye nin hukuk degil de, daha da cete devleti mi olsun? Hukukun zerresi isleyen ülkelerde bir suc islenmis ise ceza verilir. Intikam almak icin ceza veriliyorsa, bu bir kabile, mafyavari bir devlettir. Erdogan in mafyavari rejimi onlari fikirlerinden dolayi cezalandiriyor

tarafından yorumlandı

Arkadasim bunlarin zaten zamaninda yaptiklari suc. Fikir beyan etmediler ki. Planli ve sistematik olarak sahte delil üretip insanlarin zarar gormesini sagladilar. Onlar zamaninda yaptiklarindan vicdan azabi cekmedilerse simdi vicdan yapmanin anlami yok.

tarafından yorumlandı

Ben de senin gibi islenen suclar hakkinda bilgisizdim. Arastirdim ve ögrendim. Ör Mus vartinis te bu fakir aile subaylar tarafindan evlerinde canli canli yakiliyorlar. Anne 3 yasindaki cocugu kurtulmasi icin pencereden disari atiyor. Subay tekrar cocugu evin icine atip yakiyor

tarafından yorumlandı
Tam bir Terorist dezenformasyon dili. Size laf anlatmayacağım ilicak ve altanlari savunmaniz cok dogal cunku siz hayatinizi teroristleri savunarak devam ettiriyorsunuz.
tarafından yorumlandı

Tetörist seni kensisi gibi cahil ve terbiyesiz yetistirmis olan sokak kadini annen. Erdogan nin keskin nisanci teröristleri ise bu bebekleri nisan alarak tek kursunla katletti. Bir türk olarak bunlarin hesabini sormazsam namerdim

tarafından yorumlandı

Meclise türbanlının girmesine ön ayak olan (merve kavakci ) Merhum Bülent Ecevit'i kürsüde çileden çıkaran bu yelloz Nazlı Ilıcak değil miydi hee Yarkadaş???Sen neyin kafasını yaşıyorsun, geldiğimiz hale bak, muhalefete bak sen. .Hadi ordan!

tarafından yorumlandı
Barış bey, dilerim herkes ettiğini bulmadan bu dünyadan ayrılmaz. Onları savunmak size mi kaldı ? Ali Tatar ve daha nice ailenin bedduası vardı . Tabi bunlar o sebep hüküm giymediler ama en azından içimden kocaman bir oh çektim .
tarafından yorumlandı

Ben de umarım siz ve zihniyetiniz halk'ın partisinin yakasından düşersiniz. Atatürk'ün partisinde Atatürkçülerin katillerinin aklayıcılığını yapmak da ne ya???

tarafından yorumlandı

Koskoca orduya kurulan kumpas; bu kumpaslarda can veren askerler, yağmalanan askeri sırlar ne olacak? Onlar da bu işin işbirlikçileriydi. Nasıl diliniz varıyor bu sözlere anlamıyorum. Amacınız ne? Söz konusu vatansa hümanistlik de bir yere kadar.

tarafından yorumlandı

Sadece fikir olsa size katılırım. Taraf gazetesi kurarak bir çok suçsuz insana komple kurarak hayatlarını karartılar.Adelet herkese lazım , şimdi adalet arasınlar bulurlarsa bizede haber versinler.

tarafından yorumlandı

Sorum basit: İnsanlara, içinde yalanın en alçağı, iftiranın en pisi olan yazı ve sözlerle saldırmak fikir özgürlüğne girer mi? Gazeteci, karakter cellatığına soyunup, insanları intihara sürükleyecek kadar 'fikir özgürlüğü'ne sahip ayrıcalıklı kişi midir? Ajanlık mıdır gazetecilli

Cevabınız

Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...