Anime Önerileri

Spor-Dövüş sanatları anime floodu. Bu seri ciddiyetsiz bir seri olacak. Lütfen kızmayın 😀

Bu arada sizi uyarmam lazım. Spor ve dövüş sanatları animeleri genel olarak loser boy ve kazanımları üzerine döner. Anlamadınız değil mi? Şimdi anlayacaksınız.

Hajime no ippo. İlk floodumda bahsini geçirmiştim. Okul arkadaşlarının zorbalığına uğrayan yetim bir çocuk. Annesi ile beraber balıkçılık yaparken bir eski serserinin kendisini boksa başlatması üzerine. Japonyanın büyük boksörlerine kadar uzanan silsile…

Baki the grappler-baki (netflix) Babası dünyanın en iyi dövüşçüsü olan baki babasının annesi tarafından öldürülmesi üzerine babasına meydan okur. Baki arsız bi serseri. Disiplini ve iyi dövüşmeyi öğrenir.

Kegan no ashura. Yeni nesil animelerden ama şans vermeye değer. Japonyanın en değerli şirketlerinin barehand ufc camiasını konu alan bir anime. Japon iş adamları ihaleleri bu şekilde bağlıyor. 2 adam çıkıyor,dövüşüyor ve kazanan ihaleyi alıyor.

Eyeshield 21. Gene bi tane amına koyduğumun loserının amerikan futbolunu keşfetmesi üzerine. Runner pozisyonunda oynayan bu kardeşimizin eziklikten yetenekli ezikliğe evrilişini konu alıyor. Sorun şu, bebenin suratı gizli. Asla göstermiyor suratını.

ALL OUT. Bu animenin ana karakteri bana benziyor. KISA ve sinirli. Bu arkadaş kendi okulunun rugby takımına katılıyor. Aşırı yeteneksiz işe yaramaz haydutun teki. Tek özelliği asla bitmeyen siniri ve isteği.

Kuroko no basuke. İpne animesi. Yaoi seven aklı bozul kaltakların en sevdiği animedir. Sürekli bi ibne shipleme dönen basket animesi. Adını bilseniz yeter konuşmayacağım bunun üzerine.

Slam dunk. Ben kuroko no basukeyi izledikten sonra bana ilaç gibi gelmişti. GERÇEK BİR ALFA kızıl kardeşimizin basketbolla tanışması. Hem de sevdiği kızdan yediği hayır cevabından sonra… Sakuragi öz kardeşimsin.

Haikyuu!!! Kızıl saçlı ufak bi ortaokul öğrencisinin lisede ortaokulda yenildiği ezeli rakibi ile aynı takıma düşmesi ile alakalı voleybol animesi. Harikaydı.

Yowamushi pedaru. Gözlüklü,ezik,nerd bi kardeşimizin bisiklet sporu ile tanışması üzerine. Bu garibimin binebileceği bir bisikleti bile yokken katıldığı okul takımının bu ibneye çaktırmadan ihtiyaçlarını karşılaması üzerine…

Hinomaru Zumou. Bu amına kodumun kısa kızıllarında ne var bilmiyorum. Gene kısa kızıl bi arkadaşın Sumo camiasını feth etmesi üzerine.Konu şu kendi katıldığı okulun serseri grubunu sıra sıra döven bu kardeşimiz bir mma,bir karateka, bir de sumocuyla takım oluşturuyor.

Danberu nan kilo moteru. Sarı kafalı esmer bir hanım kızımızın kilo vermeye uğraşması üzerine bir salona yazılması ve orada iyi kardolar edinmesini konu alan bi anime. Fitness üzerine iyi bilgiler de veren bi anime. Komik biraz ama izlenir

Tıkandım. İzleyin bitirin, bir spor dalı sorun bulmaya çalışayım. Sıradaki flood slice of life olacak. Yani evde,okulda falan geçen cool-relax type animeler olacak.

Güncelleme: 18 Aralık 2019 — 07:38
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments