Auralar

Auralar Flood / Buna rt atabilirsiniz. Yararlansın arkadaşlarımız.

Auralar çok fazla renk gruplarına ayrılıyorlar. Bunlar kişinin yaşamlarına ve düşüncelerine göre değişebiliyor. Hatta auralar zaman içerisinde kişinin düşüncesine göre değişiklik gösterebiliyor. Hadi bakalım göz atalım.

Kırmızı /Bu aura çok sık görülen bir auradır ve renk tonlarında açılmalar kişinin mütevazilik seviyesiyle orantılı ilerler. Genelde İş adamları ve siyaset insanlarında görülür. Ego ve vasıf sahibi insanlarda ve lider konumunda ki insanlarda görülmektedir. Bu kişiler pozitiftir

Sarı /Genel anlamda tutarsız ruh halinde olan kişilerde bunu çok görüyorum. Kişi karar verme aşamasında çok aceleci davranır ve yanlış kararlar verir. Aşk konusunda çok üzülürler. Zekilerdir ama duygularına her daim yenik düşerler. Sosyallerdir. Genelde Yay burcu olurlar.

Mavi / Sezgisel olarak çok güçlü bir renktir. Kişi önsezi yeteneğiyle doğmaktadır. Sonradan da geliştirebilir. Fal ve tarot danışmanlığı yapanlarda çok sık görülür. Aynı zamanda birçok sanatçı da mavi auraya sahiptir. Ruhen güçlü insanlardır ve yine aşkta çok üzülürler.

Gri /Bu insanlar çok sık görülür. 10 kişiden 4 ünde bu aurayı görüyoruz. Normal insanlar bu auraya sahiptir. İyiliğe ve kötülüğe çok açıktırlar. Hayal etmeyi ve buna göre yaşamayı çok severler. Zaman zaman azimlidirler. Aşkta pek üzülmezler. Aldatmaya çok elverişlidirler.

Turuncu /Bu insanlar genelde yardımsever ve çok mütevaziler. Akrep burçlarında çok görülür. Sekse çok düşkün olmakla birlikte, İlişki insanı olmayı sevmezler. Çok sık görülmese de 10/2 görülüyorlar. Fizik olarak yapılı ve güçlü olabilirler. Mantıkla ilerlerler. Ego yapabilirler.

Mor /Şeytandır bunlar. Çok sevimli şeytanlardır. Çakal olurlar ve girdikleri işte başarılı ayrılırlar. Sezgisel olarak güçlüdürler. Bu kişiler de fal bakabilirler. Ruhani güce çok düşkündürler. Zaman zaman öteki diyarları rüyalarında görebilirler. Çok rüya görürler.

Pembe / Bu genelde kadınlarda görülen bir auradır. Bu kişiler genelde iyi bir anne ve iyi bir yatırımcı olurlar. Saflığın rengidir. Tam anlamıyla örnek insandırlar. Çok sık görülmez. 100/10 Görülme ihtimali vardır. Bu insanlar ilişki insanlarıdırlar.

Kahverengi / Psikolojik sorunu, mental veya fiziksel hastalıklar sonucunda kendini hayata kapatmış insanlarda görülür. Çok görülür. Hasta insanların çoğunda bu aura görülmektedir. Paraya düşkünlüğü de simgelemektedir.

Beyaz / Bu aura çok tehlikelidir. Kirlenmeye çok müsait bir auradır. İç huzurunu sağlamış insanlarda çok görülür. Lakin, her an kötü enerji alımına müsaittirler. Genelde ikizler burcunda çok görülür. Kişi çok tutarsız ve kararsızdır. Başka insanların kararlarına göre yaşarlar.

Final / Sır saklayan ve gizli insanların aurasıdır. Sezgisel olarak en kuvvetli auradır. 100 kişi de 1 görülür. Açık tonları daha sık karşımıza çıksa da. Mat siyah bir aura çok nadir görülmektedir. Katiller ve dolandırıcılarda görülmesi çok sıktır. Bu insanlar varoluşu reddeder.

/ Kendi ırkına saygısı çok yoktur ve dindar olmazlar. Kişinin vücuduyla eterik dünyası arasındaki bağı simgeler. Bu bağı koparan kişiler genelde öngörü yeteneği kazanırlar. Çok tehlikeli bir auradır ama içlerinde iyilikte her daim vardır.

Güncelleme: 25 Kasım 2019 — 23:44
avatar
  Abone ol  
Bildir