Boğa Burcu Karakter Özellikleri

Güneş, Ay, Merkür, Venüs; Burcunuza göre Olası karmalarınız! Gezegenlerin hayatınız üzerinde 35 yaşına kadar farklı etkisi vardır 35-40 yaşları arasında bu etkiler değişir ve tamamen olduğu burca göre etkiler başlar.

GÜNEŞ BOĞA

Önceki hayatınızda akrep etkisindeydiniz. Hayata başladığınızda aileniz tarafından el üstünde tutulan biri olabilirsiniz. Ergenlik çağına girdiğiniz dönemlerde toplumun size olan ilgisi azalır. İlk dönemlerde takdir/sevgi arayışı yüzünden hata yapabilirsiniz.

Bu geçişle melankoliye girme ihtimali vardır. İlk zamanlarda parayı çok düşünmeyen biriyken hayatınızın diğer döneminde hayatınızı para kazanmak üzerine kuracaksınız. Kendinizi sevmeyi öğrenirsiniz. Hayat size başkalarının sizi sevmek zorunda olmadığını öğretir.

Hayatın ikinci döneminde maddesel zevkler önemlidir. İlk dönemde maddesel boyuttaki kavramları kaybetmenin acısı sizi buna sürükleyebilir. Paranın kıymetini anlamak için hayat sizi bu konularda kandırabilir.

 1. Dekan: Aileden gelen varlıklarla ilgili sorunlar verebilir. Finansal yetenekler kazanacaksınız.
 2. Dekan: Tembellikten uzaklaşıp çalışmayı öğrenecekler. Bedenine bakmayı ve değer vermeyi öğrenecekler. Hayatlarının ilk döneminde sağlık sorunları yaşayabilirler.
 3. Dekan: Sınavları aile ilişkilerinden uzaklaşıp kariyer hayatına adanmak olacak. Küçük yaşlarda anne baba problemleri olabilir daha çok babayla. Başkalarına hayatının kontrolünü vermekten vazgeçecekler ve kendileri kontrol etmeye başlayacaklar.

MERKÜR BOĞA

Önceki hayatınızda değişik olaylar içinde kalmış olabilirsiniz. Her şeyin kötüsünü düşünmeyi öğrenmiş biri olabilirsiniz. Her şeyi didik didik eden şeyleri bilinçaltında gerçekleştirmeye çalışırken iletişimde sakin olmayı ve sabırlı olmayı öğrenecekler.

Materyal düşünmeyi öğrenecekler. Halletmesi gereken şeyleri düşünmeyi öğrenecekler. Başkalarından istediği her şeyde provakasyonla karşılaşıcaktır. İyilik yapan insanlar size ardından düşmanlık yapacaklardır. Çıkarları doğrultusunda hareket etmekten çıkıp sadakati öğrenecekler. Yakın çevreyle para alışverişi tamamen bitecektir.

 1. Dekan: Gevezelikten>sabırlı olmaya geçersiniz. Hayatın keyifli yönlerini konuşmaya başlarsınız.
 2. Dekan:Şüpheli konuşmalar, duygusallık ve korkular hakimken talepkar olmaya geçerler. Dikkatli/planlı davranmaya başlarlar.
 3. Dekan:Öfke patlamaları ve aileden beklentiler yüksekken mücadele vermeyi, politik konuşmayı ve duygularını göstermemeyi öğrenecekler.

VENÜS BOĞA

Hayatınızın ilk dönemlerinde karışık ilişkiler içerisinde olacaksınız. Cimri bir aileye sahip olabilirsiniz. Hayata geliş amacınız kendinizi şifalandırmak ve kendi kaynaklarınızı kendiniz yaratmaktır. Hayatının ilk döneminde cinsellik önemli olabilir ve aldatabilir. Sadık olmayı öğrenecektir.

 1. Dekan:Zaman içerisinde oldukça sakin ilişkiler kurmayı öğreneceklerdir.
 2. Dekan:Hayat sizi kandırıla kandırıla disipline ve düzene sürükleyecektir. Marjinal ilişkilerden, stabil ilişkilere geçeceksiniz. Kimseye güvenmemeyi öğreneceksiniz.
 3. Dekan: Prestij sahibi olacak ve tatminsizlik duygunuz artacak. Politik olmayı öğreneceksiniz.

AY BOĞA

 1. Dekan: Orta yaşlara kadar başkalarına destek olmak için yaşanan krizler zamanla yerini kendi değerini algılamaya dönüşür. Duygusal güvensizlikten çıkıp duygulardan emin olmaya başlarsınız.
 2. Dekan: Hayatın ilk dönemlerinde kendine değer verme hissi düşüktür. Annesi ve ya başkalarından duygusal anlamda yıpratılabilir eleştiri alabilir. Hayat sizi yoğun düzenli bir tempoya doğru iter. Kararsız enerjilerden kararlı enerjiye geçiş yapacaksınız.
 3. Dekan: Duygusal anlamda tatmin beklemekten uzaklaşıp her şeyi kendi başına yapmayı öğrenir. 
Güncelleme: 25 Kasım 2019 — 23:43
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments