Gökhan Çıra

Gökhan Çıra kimdir ? : Iki maçta da tek saniye oynamadi, ameliyat oldugu için oynayacak halde de degildi zaten. Buna ragmen kadroya aliniyor. Maç sonu soyunma odasinda bu yaziyi yazip resim paylasiyor. Tepki gelince siliyor.

Daha önce Galatasaray altyapisinda yetismesine ragmen, Galatasaray‘in 6 yedigi maçta Florya‘da ekmek yemesine ragmen spor arabasiyla futbolu ögrendigi yere gidip böyle bir resim paylasiyor. Ardindan siliyor.

Fatih hoca dogal olarak ikinci maçta „Gökhan kim?“ diye soruyor rakip takim hocasina. 60 küsür yasinda efsane teknik direktör, büyük ihtimal Gökhan‘in yanina gidip bu olayin büyümesine engel olacak, yaptiklarinin yanlis oldugunu söyleyecek.

Ne oluyor? Gökhan maç sonu çikip „Fatih Terim mafya misin sen kimsin beni soruyorsun?“ diye video paylasiyor instagramda. Ardindan siliyor.

Gelen tepkilere dayanamayinca „özür dilerim“ diye paylasimda bulunuyor. Ardindan bunu da siliyor.

Hangi takımı tutarsanız tütün, doğrunun yanında olmaya çalışın. Bu çocuk ilgi peşinde, provokasyon peşinde. Bu oyunlara gelmeyin, bunun gibi insanlara yüz vermeyin. Gökhan‘ın yaptığı saygısızlık, terbiyesizlik ve hiçbir şekilde tavsip edilmemeli.

Güncelleme: 20 Aralık 2019 — 03:50
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments