LİG Dizayn Ediliyor

GÜNDEMDEN DÜŞÜRMÜYORUZ! Erman Toroğlu: “Tarih 5 Aralık, günlerden Perşembe saat 16.50, yer Zorlu Center Nihat Özdemir’in bürosu. Ağır misafirler, Ali Koç ile Semih Özsoy gelmeye başlıyorlar Nihat Özdemir’in bürosuna. Diğeri kim? MHK Başkanı Zekeriya Alp.Buyrun cenaze namazına.”

ORGANİZE VAR! Erman Toroğlu: “Yahu beyler siz değil misiniz beni ve Zeki Uzundurukan’ı 6222’den Cumhuriyet savcılığına şikâyet eden? Yoksa lig dizayn ediliyor diye şikâyet ettiğiniz insanlara karşılık ligi dizayn mı etmeye kalktınız? Bunun hesabını kamuoyuna nasıl vereceksiniz?”

ODA DA NE YAPTINIZ? Erman Toroğlu: “Yıllardır Zekeriya Alp,Koç grubuna yedek parça yaptı.Burada yedek parça masraflarını mı konuştunuz? Zekeriya Alp’e niye bu parçaları pahalı yaptınız mı dediniz.Bunu dediyseniz neden Nihat Özdemir’in odasında yaptınız? Yazıklar olsun hepinize!”

NE KONUŞTUNUZ? @TFF_Org

Erman Toroğlu: “Toplantı 2.5 saat sürüyor. Arkadaşlar bu toplantıyı neden Nihat Özdemir’in özel bürosunda yapıyorsunuz? Nihat Özdemir TFF Başkanı, gidersiniz futbol federasyonuna açıkça konuşursunuz. Neden gizli gizli, kaçak girip görüşüyorsunuz?”

FUTBOL FENERASYONU! Erman Toroğlu: “Yoksa F.Bahçe’nin bazı dertleri sıkıntıları vardı onu mu federasyona ilettiniz? F.Bahçe’nin hakem hatalarından dolayı kaybettiği puanlardan mı bahsettiniz? Başka takımların sorunlarını veya rahatsızlıklarını mı N. Özdemir’e söylediniz?”

Erman Toroğlu: “Peki, Zekeriya Alp’in bunlarla ne alakası var? Zekeriya Alp’e “Şu hakemi F. Bahçe maçına vermeyin, şu hakemleri F. Bahçe maçlarına verebilirsinizi mi sorup tartıştınız?”

Erman Toroğlu: “Hem kendi takımınızın hem de rakiplerinizin maçlarına hangi hakemlerin tayin edilip, edilmeyeceğini mi tartıştınız Zekeriya Alp ile veya bazı hakemleri veto ettiğinizi mi söylediniz Zekeriya Alp’e?”

Erman Toroğlu: “Bu toplantıda 2.5 saat ne yaptınız? Neden gizli toplandınız? Bunun hesabını kamuoyuna nasıl vereceksiniz? Fenerbahçe bu hafta lider Sivas’a gidiyor. Haftaya ise Beşiktaş ile oynayacak. Beyler ateşle oynadınız! Futbolun altına dinamit koydunuz!”

Erman Toroğlu: “Normal şartlarda gazeteye paralı şahısları gönderirlerdi, ortalığı ayağa kaldırıp yalanlardı ama hala yalanlanmadı haber demek ki doğru! Ali Koç’dan ve Nihat Özdemir’den açıklama bekliyor kamuoyu.”

Güncelleme: 14 Aralık 2019 — 10:39
Abone ol
Bildir
guest
8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 yıl önce

Şike zamanı nasıl olsa üstü bi şekilde örtülüyor diye alenen yapmaya başladılar

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Ama cok masum bir bulusmaymis ORGANIZE KOTULUGUN oyunculari oyle buyurmuslar….

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Nerde galatasarayın yönetimi beşiktaşin yönetimi anadolu külüpleri yazık bir tezgah kurulmuş bizde alet olmuşuz körler sağırlar birbirini ağırlar hepsi bu piliğın içinde hepsi bir erman toroğlu etmez.

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Hee dizayn ettik ondan namağlup lideriz.
Bu attığınız iddialarla sizin leşş futbolunuzu,leş durumunuzu örtbas edemeyecek.
Bu vasıfsızlar Psg hezimetini zaten tahmin ediyorlardı.
Yolla gelsin Erman. 🙂

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Gs liler birşeyi savunuyorsa kesin kişisel çıkarları vardır, tedbirli olmak lazım..

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Ah ah Türk futbolunun vay haline vay selim soydan ve Ali koç mhk başkanı ve Tff başkanı nasıl konuşur ve gece yarısı nasıl kural değişir kimsenin. Haberi olmadan değişir ve çıkıpta bütün kulüpler istedi dersin çıkp açıkla yoksa istifa et Nihat özdemir artık futbol bitmiştir

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Yönetim uyuma hani nerde Mustafa cengiZ!

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Ulan insanın biraz yüzünün astarı olur geçen sene nasıl şampiyon olduğunuz ortadayken utanmadan oraya buraya saldırıyonuz..