Sims

evet sims tarihinin en gizemli kızı bella goth ve goth ailesiyle ilgili flooduma başlıyorum

öncelikle bella ve goth ailesinin soy ağacıyla başlamak istiyorum çünkü bir kısmının bildiği gibi ailede bir de lollita goth var ve kim olduğu bilinmiyo sadece goth mezarlığında ismi var.

bellanın kaçırılmasıyla başlıyorum: soy ağacında görüldüğü üzere dina ve nina kardeşlerin 2 kuşak öncesinde uzaylı var. bu yüzden uzaylılarla iletişime geçip bellayı kaçırmalarını ve mortimerın servetine konmayı planlamış olabilirler(herkes öyle düşünüyor)

sims evreninde sıralama ts3-ts1-ts2 şeklinde gidiyor ve sims4 alternate universe bu yüzden hikayemizle sims4ün ilgisi yok. sims3de bella ve mortimer child ve yakın arkadaşlar(cute). sims1e geldiğimizde evli ve kızları cassandra var. pleasantviewda yaşıyolar.

sims 1 ve 2 arasında 25 yıllık bi fark var oyunda. bu yıllarda michael(bellanın abisi) science kariyerine başlıyo ve scientist simlerin yapabildiği bi icat olarak klonlamayı seçiyo ve kendini klonluyo (ama klon doğmadan ölüyo ve brandiyi denek yapıyor.

böylece brandi klona hamile kalıyo ve bi erkek klon oluşuyo(klonlar hep karşı cins oluyo))bu arada mortimer da age reversal serumu icat ediyo ve bellanın üzerinde deniyor. böylece bella adult yaşlarını sıfırlayıp yeniden adult oluyor.

bu arada michael dina calienteyle evleniyo. para avcısı calienteler.. bu arada michael ölüyo. dina da ninayla beraber pleasantvieawa taşınıyo. peşlerinden don geliyo. bu arada da alexander doğuyo.

bella aşırı friendly olduğu için hemen komşusu donla tanışmaya gidiyo. baya kaynaşıyolar ve don bellaya yavşıyo. ama bella mortimera sadık biri (mortimer hakediyo mu peki???..neyse) ve reddediyo donu. donun evindeyken de bella uzaylılar tarafından kaçırılıyo.

bella kaçırıldıktan sonra strangetowna UFO çarpıyo ve bella burda görülmeye başlıyo(gerçek bella mı??.. malesef hayır)

bella kaçırıldıktan sonra: -mortimer ve dina evleniyo -gothların hepsi 2 gün içinde büyüyo -cassandra neler olduğunu öğrenmek için donlara gidiyo ve guess what don cassandrayı baştan çıkarıyo.(bellanın kızı olduğunu biliyo mu yoksa piçliğine mi yaptı bilinmiyo) ve nişanlanıyolar

şimdi gelelim asıl olaylara… mortimer bellanın gidişini hiç umursamıyo ve hemen evleniyo. insan bi üzülür çocuklarının anası çocukluk arkadaşın kaçırılmış bi merak et be adam. neden merak etmedi peki??? ÇÜNKÜ BOŞANMIŞLAR hem de alexander doğduğu sıralar

bu arada bellayı geri getirdiğinizde kısa bir süre sonra bellanın başka bi yerde öldüğünü ve ruhunun gömülü olduğu yere döndüğünü söyleyen bi bildirim geliyo oyuna.(lunar lakes) ama bellayı böyle öldürürseniz diriltemiyosunuz ve grim bellayı tanımıyomuş gibi davranıyo

peki bellayı aileye yeniden koyarsak nolur??? bütün skillerini ve personality pointlerini kaybetmiş şekilde geliyo. pleasantviewa taşındıkları andan sonrasına dair hiçbir anısı yok. mortimerla olan bütün ilişkisi yokoluyor ve asla anlaşamıyolar.

yani sensiz ben nefes alamam tadındaki bi çiftin anlaşamaması biraz üzücü.

bu arada sims2de romance aspirationu olan 4 kişi var(bella hariç) don lothario, nina caliente, daniel pleasant, skip broke. bunlar mahallenin önüne gelene yavşayanları(nina hariç). bu olaylar sonucunda şunu çıkarıyoruz: bellanın yasak aşkını mortimer öğrendi ve ayrıldılar.

sonra bellanın hamile olduğu anlaşıldı ve tekrar beraber olmayı denediler(donu bu yüzden reddetti) VE BÜYÜK SORU BELLANIN YASAK AŞKI KİM????? don kasabada olmadığı için elimizde iki seçenek var; skip broke ve daniel pleasant.. (bu konu muamma)

neyse konuya geri dönelim. bella kaçırıldığında belli ki bir sıkıntı oldu ve bella bütün skillerini ve anılarını kaybetti. (uzaylılar çocukları, yaşlıları ve hamileleri kaçırmıyolar. görmek istediğimiz saygı..) peki bu sıkıntı neydi?..

bella kaçırıldığında yaşlı değildi çünkü reverse age serumu içmişti. bu durumda tek seçenek hamile olması.. belli ki kendi de bilmiyomuş bunu. peki bu sonuca nerden vardık..? çüNKÜ LUNAR LAKESDE BELLAYA ÇOK BENZEYEN Bİ GOTH DAHA VAR

let me introduce……….. MATHILDE GOTH. soyağacında gözükmüyo. muhtemelen bella öldükten sonra evlatlık verildi ki makes sense. kendisi mortimer ve bellanın kayıp çocuğu

bu floodu burda bırakıyorum yarın alexander ve cassandraya neler olduğunu ve lolitanın kim olduğunu anlatıcam

eklemeyi unutmuşum. mathilde goth POSTACI. evet aşırı zengin bi ailesi var ama o bilmiyo ve postacılık yapıyo:(

Güncelleme: 29 Mart 2020 — 06:19
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments